Asystentka Biura

INSTYTUT ARCANA Sp. z o.o.

Member of CERTARA GROUP

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 01/ADM/2020

  • Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • rzetelność i dokładność
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku

Obowiązki:

  • wsparcie administracyjne w zakresie funkcjonowania biura
  • aktywna współpraca z innymi pracownikami i działami firmy
  • udział w organizowaniu podróży służbowych, spotkań i eventów
  • przygotowywanie zestawień, raportów i innych dokumentów

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w różnych dziedzinach: HR, księgowość, administracja
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • miłą atmosferę pracy w biurze o wysokim standardzie
  • dogodną lokalizację
  • możliwość korzystania z benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@inar.pl.

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska.  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Instytut Arcana sp. z o.o. (z siedzibą w Krakowie przy ul. Kuklińskiego 17) dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie
z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Arcana sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”