Asystentka Biura

INSTYTUT ARCANA Sp. z o.o.

Member of CERTARA GROUP

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • umiejętność współpracy z innymi i wysoka kultura osobista

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
  • archiwizacja dokumentów
  • tworzenie pism, umów, wystawianie faktur
  • prowadzenie bieżących spaw związanych z administracją/księgowością/kadrami
  • tworzenie raportów, rejestrów, zestawień
  • aktywna współpraca z innymi pracownikami i działami firmy
  • organizacja i obsługa spotkań firmowych
  • organizowanie podróży służbowych, spotkań i eventów
  • realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie o umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w różnych dziedzinach: HR, księgowość, administracja, kontakt z klientem międzynarodowym
  • miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@inar.pl.

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska.  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Instytut Arcana Sp. z o.o. (z siedzibą w Krakowie przy ul. Płk. St. Dąbka 8) dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)”