Specjalista ds. bezpieczeństwa farmakoterapii (pharmacovigillance)

INSTYTUT ARCANA Sp. z o.o.

Member of CERTARA GROUP

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • monitorowanie literatury medycznej pod kątem działań niepożądanych produktów leczniczych,
  • przygotowywanie raportów z przeglądu literatury,
  • przyjmowanie, opracowywanie i raportowanie zgłoszeń pojedynczych przypadków działań niepożądanych, przygotowanie zgłoszeń uzupełniających,
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji procedur z zakresu Pharmacovigilance,
  • prowadzenie szkoleń osób biorących udział w procesach,
  • dokumentacja procesów i archiwizacja dokumentów,
  • udział w innych projektach i usługach związanych z monitorowaniem bezpieczeństwa farmakoterapii np. detekcji sygnałów, informacji naukowej itp.,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: medycyna, farmacja,
  • udokumentowane doświadczenie w Pharmacovigilance,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • rzetelność i dokładność,
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu samodzielnie i w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane:

  • udokumentowane szkolenia z zakresu Pharmacovigilance (w tym modułu 6 GVP),
  • zdany egzamin EMA w zakresie bazy EudraVigilance,
  • doświadczenie w opracowaniu PSMF, Risk Management Plan, rejestracji produktów leczniczych w bazie XEVMPD, obsłudze bazy EudraVigilance, Signal Management.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej (14 lat) pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju/awansu oraz dalszego doskonalenia zawodowego,
  • dużą samodzielność i możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@inar.pl.

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Instytut Arcana sp. z o.o. (z siedzibą w Krakowie przy ul. Kuklińskiego 17) dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie
z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Arcana sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”