Specjalista ds. Refundacji

INSTYTUT ARCANA Sp. z o.o.

Member of CERTARA GROUP

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Instytut Arcana jest istniejącą od 2002 roku firmą, należącą do grupy Certara. Oferuje usługi z zakresu pharmacovigilance, doradztwo refundacyjne, doradztwo w zakresie pricingu i know-how w sektorze Ochrony Zdrowia. Specjalizuje się w ocenie efektywności klinicznej i opłacalności technologii medycznych zgodnie ze światowymi standardami Health Technology Assessment (HTA) i Evidence Based Medicine (EBM).

  • Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • opracowywanie analiz wykonalności (feasibility studies), analiz potencjału refundacyjnego i analiz praktyki decyzyjnej z zakresu Market Access oraz rejestracji i refundacji leków i innych technologii medycznych,
  • opracowywanie analiz wpływu na budżet,
  • realizacja cyklicznych projektów z obszaru okołorefundacyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku: zdrowie publiczne, biologia, biotechnologia lub pokrewne, również matematyka lub statystyka,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • doświadczenie w analizach lub pokrewnych zadaniach dotyczących refundacji leków lub innych technologii medycznych,
  • znajomość reguł dotyczących finansowania ze środków publicznych leków i innych technologii medycznych w Polsce, wiedza w tym zakresie z pozostałych krajów Europy Środkowej i Wschodniej będzie istotnym atutem,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność pogodzenia krytycyzmu z konstruktywnym podejściem do zadań,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego,
  • udział w tworzeniu innowacyjnych projektów, które zmieniają oblicze refundacji leków i innych technologii medycznych w Polsce, krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na świecie,
  • międzynarodową karierę zawodową w globalnej firmie z 20 oddziałami zlokalizowanymi na terenie całego świata.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@inar.pl. W tytule prosimy podać nazwę stanowiska. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Instytut Arcana Sp. z o.o. (z siedzibą w Krakowie przy ul. Płk. Ryszarda Kuklińskiego 17) dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Arcana Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Śledź nas na LinkedIn.