O nas

Instytut Arcana jest jedną z najdłużej działających w Polsce firm oferujących wsparcie w zakresie opracowania dossier refundacyjnego. Specjalizuje się w ocenie efektywności klinicznej i kosztowej technologii medycznych zgodnie ze światowymi standardami Health Technology Assessment (HTA) i Evidence Based Medicine (EBM). Poprzez realizację idei EBM Instytut wspiera swoich Partnerów w rozwoju oraz dostępie do rynku, przez co technologie, które przynoszą najwięcej korzyści zdrowotnych, stają się powszechnie dostępne.

Na pozycję rynkową Instytut Arcana pracuje wspólnie z Partnerami od 2002 roku. Doświadczenie oraz umiejętności pracowników INAR, zdobyte w trakcie wykonywania kilkuset dossier refundacyjnych, przekładają się na najwyższą jakość oferowanych produktów wychodzących często poza obszar HTA i Market Access.

kompleksowy serwis wsparcia Market Access

INAR jest pierwszym polskim dostawcą kompleksowego serwisu wsparcia Market Access. Oferujemy m.in: doradztwo refundacyjne, doradztwo w zakresie pricingu i know-how w sektorze Ochrony Zdrowia. Ponadto, firma zapewnia pełne wsparcie całego procesu refundacyjnego.

Od 2012 roku Instytut Arcana jest częścią międzynarodowego konsorcjum LASER. Misją konsorcjum jest szerzenie nowatorskiej metodologii naukowej dla oceny technologii medycznych w warunkach codziennej praktyki klinicznej. W strukturze organizacji zatrudniony jest obecnie zespół ponad 250 specjalistów, tworząc ogromny potencjał wiedzy i doświadczenia. LASER posiada biura w siedmiu krajach Europy oraz w Ameryce Północnej.

Instytut Arcana w ramach Konsorcjum LASER pozostaje niezależną organizacją. Jest wiodącym ośrodkiem, stanowiącym centrum wzorcowych praktyk w obszarze EBM i HTA, przez co umożliwia rozszerzenie działalności Grupy na obszar krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Laser2

Rdzenne wartości

Poprzez wieloletnie doświadczenie i wiedzę ekspercką Instytut Arcana dostarcza usługi najwyższej jakości, zgodnie z aktualnymi standardami i badaniami naukowymi. Firma posiada reputację, dzięki której uzyskała zaufanie zarówno Firm, jak i agend rządowych. Ponadto, INAR wspiera swoich pracowników w rozwoju, aby ich wiedza i umiejętności były stale na najwyższym poziomie, a tym samym gwarantowały najwyższą jakość usług naszym Klientom. Oferta firmy dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Partnerów w ciągle zmieniającym się obszarze Ochrony Zdrowia. Instytut nieustannie dba o wzrost wartości rynkowej i rozwój.