Koordynator Projektu – Pharmacovigilance

INSTYTUT ARCANA Sp. z o.o.

Member of CERTARA GROUP

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Instytut Arcana jest istniejącą od 2002 roku firmą, należącą do grupy Certara. Oferuje usługi z zakresu pharmacovigilance, doradztwo refundacyjne, doradztwo w zakresie pricingu i know-how w sektorze Ochrony Zdrowia. Specjalizuje się w ocenie efektywności klinicznej i opłacalności technologii medycznych zgodnie ze światowymi standardami Health Technology Assessment (HTA) i Evidence Based Medicine (EBM).

  • Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • monitorowanie literatury medycznej pod kątem informacji o bezpieczeństwie produktów leczniczych, opracowanie i wysyłanie raportów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • przyjmowanie i opracowywanie zgłoszeń pojedynczych przypadków działań niepożądanych, przygotowanie zgłoszeń uzupełniających,
  • dokumentacja procesów i archiwizacja dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • prowadzenie szkoleń osób biorących udział w procesach,
  • udział w innych projektach i usługach związanych z monitorowaniem bezpieczeństwa farmakoterapii np. przygotowywanie raportów PSUR, ACO, RMP, detekcji sygnałów, informacji naukowej etc.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: farmacja, medycyna,
  • znajomość Prawa Farmaceutycznego i wytycznych GVP
  • doświadczenie w zakresie Pharmacovigilance,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • rzetelność i dokładność,
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu samodzielnie i w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@inar.pl.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Instytut Arcana Sp. z o.o. (z siedzibą w Krakowie przy ul. Płk. St. Dąbka 8) dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Arcana Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Śledź nas na LinkedIn.