Kariera

Instytut Arcana zapewnia staże dla studentów Warszawskiego Uniwersystetu Medycznego w ramach projektu dofinansowanego przez NCBiR :


Instytut Arcana oferuje ciekawą i stanowiącą wyzwanie pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Wciąż poszukujemy nowych talentów: lekarzy, farmaceutów, matematyków, biologów, ekonomistów, statystyków oraz  specjalistów zdrowia publicznego, których pasją jest promocja zasad Evidence Based Medicine (EBM).
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja(at)inar.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Instytut Arcana sp. z o.o. (z siedzibą w Krakowie przy ul. Kuklińskiego 17) dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Arcana sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

AKTUALNE OFERTY PRACY

Certara INAR