Polityka Prywatności

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych, które nam Państwo powierzyli informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych do nowych przepisów.

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Państwa danych osobowych, jest Instytut Arcana Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-720) przy ul. Kuklińskiego 17.
To, w jakich celach przetwarzamy Państwa dane osobowe, zależy od naszej relacji prawnej z Państwem i kwestie te opisujemy w Polityce prywatności Instytutu Arcana Sp. z o.o.

W szczególności, informujemy tam o:
– podstawach prawnych i celach oraz sposobach przetwarzania danych osobowych,
– okresie przetwarzania i kategoriach odbiorców danych,
– Państwa prawach jako osób, których dane osobowe dotyczą, w tym o prawie dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (w tym aktualizowania), prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do wycofania zgody – o ile przetwarzanie danych opiera się na jej udzieleniu, a także o pozostałych uprawnieniach i sposobie kontaktowania się z nami celem ich realizacji.

Wskazujemy również dane organu nadzorczego, do którego mogą Państwo złożyć skargę w razie uznania, że przetwarzamy Państwa dane w sposób niezgodny z przepisami prawa.

W Polityce prywatności znajdują się również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Państwa danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: kontakt@inar.pl 

Jednocześnie zapewniamy, że:
– nie wykorzystujemy danych osobowych w celach innych niż przewidziane przepisami prawa,
– nie sprzedajemy Państwa danych osobowych jakimkolwiek podmiotom!
– przetwarzamy Państwa dane tylko w zakresie w jakim jest to niezbędne i dbamy o ich bezpieczeństwo.

Pobierz dokument „Polityka Prywatności”

Polityka Prywatności

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:
e-mail: kontakt@inar.pl; tel. +48 12 263 60 38