Pharmacovigilance

Kompleksowe wsparcie Pharmacovigilance

„System nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii po angielsku określany jako „pharmacovigilance” – od greckiego słowa pharmakon  –  i po łacinie słowa lek vigilare – zachować czujność to nie tylko struktura organizacyjna funkcjonująca w agencjach rejestracyjnych i firmach farmaceutycznych. Na system składa się kilka elementów. Najważniejszym z nich są ludzie – ich doświadczenie, zaangażowanie w pracę oraz gromadzona latami wiedza. By system działał konieczne są przepisy prawne pozwalające na podejmowanie działań.” URPL

Nasze doświadczenie, połączone z ciągłym rozwojem portfolio i samodoskonaleniem się, sprawia, iż jesteśmy w stanie zaoferować zarówno naszym obecnym jak i przyszłym Partnerom Biznesowym szereg rozwiązań pozwalających na pełne wsparcie w zakresie Pharmacovigilance. Nasza kompleksowa oferta dotyczy następujących obszarów:

System EudraVigilance

produkty-lecznicze-pharmacovigilance

Produkty Lecznicze

 Szkolenia i audyt

Co nas wyróżnia?

 Regulatory Affairs

Jako ośrodek stanowiący centrum wzorcowych praktyk w obszarze EBM i HTA, nieustannie rozwijamy swoje portfolio, dzieki któremu jesteśmy w stanie kompleksowo wspierać naszych Partnerów Biznesowych zarówno w projektach z zakresu Regulatory Affairs jak i w pełenym procesie uzyskania refundacji w Polsce oraz pozostały krajach EU i CEE.

 Rejestracja Leków